Gabinet Dermatologiczny i Medycyny Estetycznej "Med-Derm" to miejsce, które powstało z myślą o pacjentach, dla których priorytetem jest poczucie bezpieczeństwa związane z jakością i procedurą przeprowadzanych zabiegów.

W naszym gabinecie wykonujemy szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, wykorzystując najlepsze urządzenia i certyfikowane preparaty.

Naszą pracę wykonujemy w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny. Atutem gabinetu "Med-Derm" jest nie tylko bogata oferta zabiegów, ale przede wszystkim ogromna wiedza, duże doświadczenie i w pełni wykwalifikowany personel.

Gabinety Dermatologiczne i Medycyny Estetycznej "MED-DERM" prowadzone są przez doktora Tomasza Janika.

medderm onas

dr n. med. Tomasz Janik -  dermatolog, wenerolog, epidemiolog. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Higieny Lecznictwa i Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Absolwent  Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Medycyną estetyczną zajmuje się od 1999 roku .Założyciel NZOZ MED-DERM ( 2000 r.).
Dewiza zawodowa:
    ''zadowolenie pacjentów - największą satysfakcją''

Doświadczenie:

MED-DERM świadczy swoje usługi od 16 lat. Naszymi pacjentami są głównie mieszkańcy województwa lubuskiego i województw ościennych.


Cel:

Skupienie w jednym miejscu sił i środków, mających spełnić wszelkie oczekiwania naszych pacjentów, od diagnostyki, leczenia farmakologicznego, poprzez szeroką gamę zabiegów leczniczych i kosmetycznych, na poradnictwie kończąc. Bogata oferta usług w jednym miejscu świadczona jest przez doświadczony i współpracujący ze sobą zespół.

Zespół:

Kadra Med-Derm (lekarz dermatolog, lekarz medycyny, kosmetolodzy) stara się sprostać wymaganiom, jakie stawia współczesna medycyna estetyczna. Dlatego dbamy o szybkie wdrażanie najnowszych technologii tej młodej, prężnie rozwijającej się dziedziny medycyny. Cały nasz personel podnosi swoje kwalifikacje poprzez aktywne uczestnictwo w szkoleniach i kursach krajowych i zagranicznych.


Sprzęt:

W MED-DERM mamy do dyspozycji najnowszej generacji sprzęt firm Lumenis, Iridex, Sybaritic, CTL, Cosmedico. Współpraca: Współpracujemy z Centrum Szkoleniowym Dermatologii Estetycznej w Łodzi. W 2008 roku otrzymaliśmy dofinansowanie inwestycji ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

Oferta:

Szeroka oferta Med-Derm obejmuje działania lecznicze, diagnostyczne, profilaktyczne, pielęgnacyjne, kosmetyczne oraz poradnictwo w zakresie medycyny estetycznej. 16-letnie doświadczenie w pracy z laserami, nieustanne wdrażanie nowych technik, pozwala nam niwelować Państwa problemy dermatologiczne w postaci niechcianych zmarszczek, rozszerzonych naczynek, plam barwnikowych, niepożądanego owłosienia, cellulitu, blizn, nadmiernej potliwości, przy użyciu laserów ,IPL, botoksu, kwasu hialuronowego i innych wypełniaczy. Najnowszą usługą MED-DERM jest opieka nad stopą z problemami ( pedicure medyczny).
Wielką wagę przywiązujemy do przestrzegania norm i standardów epidemiologicznych.

Zapraszamy do pozyskania bliższych informacji.

Dr Tomasz Janik