Nadmierne owłosienie, hirsutyzm

Niepożądane owłosienie to problem, który dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jest często powodem niepewności siebie i kompleksów, które szczególnie uwidaczniają się latem – w sytuacji, gdy chodzimy skąpiej ubrani lub udajemy się na plażę.

Co prawda jest wiele metod walki z tym problemem, najprostsze to oczywiście zgolenie zbędnych włosków lub inne tradycyjne metody depilacji. Jednak często korzystanie z nich jest kłopotliwe, a sam efekt jest krótkotrwały. Wiele osób marzy o czymś co spowoduje wyeliminowanie tego problemu raz na zawsze, albo przynajmniej na dłuższy czas.

Idealnym rozwiązaniem jest zabieg laserowego usunięcia zbędnego owłosienia. Po serii zabiegów uzyskujemy skórę gładką i wolno od włosków. Metodę tą można zastosować prawie na każdej części ciała. Dla osób z jasną skórą i ciemnymi włoskami efekt jest prawie zawsze w 100% satysfakcjonujący. W pozostałych przypadkach decyzję o zabiegu musi poprzedzać konsultacja, gdzie pacjent uzyska informacje co do możliwych efektów jakie może przynieść zabieg.

Pacjenci poddanie temu zabiegowi chwalą sobie niezwykły komfort jaki on daje. Nie trzeba już się więcej stresować niechcianym owłosieniem. Golarki, wosk, pęseta…idą w zapomnienie.
 
W tej sytuacji proponujemy: