Blog

radiofrekwencja rf

Nowości w Med-Derm: Radiofrekwencja RF

W tym miesiącu wprowadzamy w MED-DERM nowa procedurę łączącą dwie techniki: falę radiową, która jest źródłem ciepła i techniki mikronakłuwań głowicą, która wytworzone ciepło do skóry dostarczy. Mieliśmy okazję zapoznać się z ta procedurą podczas XX Kongresu Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych, który w marcu odbywała się w Warszawie.

Katalog zastosowań tej procedury jest bardzo bogaty. Tutaj przedstawię jej podstawowe i najważniejsze zalety. Po więcej szczegółów zapraszam do zakładki Radiofrekwencja RF.

Po pierwsze jest to procedura całoroczna. Nie ma zatem  ograniczeń sezonowych.

Radiofrekwencję RF wykorzystuje się w zabiegach na twarz i na ciało. Pomaga w kondycjonowaniu skóry, kiedy chcemy zwiększyć jej napięcie, wypłycić zmarszczki na twarzy i szyi, zmniejszyć rozszerzone pory, zniwelować rozstępy czy cellulit, zniwelować blizny będące pozostałością po przebytym trądziku.  

I co najważniejsze : jest typową techniką kondycjonującą naszą skórę, która nie zmienia naszego wyglądu w sposób sztuczny , a jednie wzmaga, wręcz zmusza nasz organizm do wzmożonego wysiłku w procesach, które są w nas od zawsze, a jedynie osłabło trochę ich tempo.

Być może zechcą się Państwo pochylić nad możliwościami nowej procedury w MED-DERM, bo w dbaniu o dobre samopoczucie, zdrowie, dobra samoocenę nie ma nic zdrożnego.

Przeczytaj inne wpisy na blogu

Wszystkie wpisy

Kontakt

Adres

ul. Leszczynowa 21
65-383 Zielona Góra

Godziny przyjęć

Poniedziałek - piątek w godz. 11-19

Adres

ul. Chopina 24 A
68-200 Żary

Godziny przyjęć

We wtorki w godz. 14-19

Adres

ul. Łokietka 26
66-400 Gorzów Wielkopolski

Godziny przyjęć