Blog

Pokaż mi swoje stopy, a powiem Ci kim jesteś

Buty… A w nich stopy, noszące nasz ciężar przez cały dzień. Warto o nie zadbać. I to nie tylko w kontekście wyglądu i estetyki , ale przede wszystkim zdrowia.

Czy młode, czy starsze, wymagają pielęgnacji i opieki. Właściwa dbałość o stopy chroni przed powstawaniem nadmiernych zgrubień, rogowaceń, wrastania paznokci, ich skręcania się i całą listą innych niepożądanych możliwości. Szczególnie istotne dla osób uprawiających sport, schorowanych (cukrzyca) i sympatyków modnych stylizacji (piękne buty rzadko kiedy są wygodne).

Med-Derm w szerokim zakresie swych usług troską obejmuje Państwa stopy. Leczymy, pielęgnujemy, doradzamy:

  • Zabiegi podologiczne, m.in. pedicure medyczny, które służą utrzymaniu stóp w dobrej kondycji do późnych lat, pomagają w zmaganiu się z problemami wrastających paznokci, nadmiernego rogowacenia i odcisków.
  • Leczenie chorób paznokci - m.in. leczymy zanokcicę, brodawkę okołopaznokciową i podpaznokciową, choroby zapalne paznokci (łuszczyca, liszaj płaski), grzybice paznokci. Pomagamy też w osłabionej, zwiększonej łamliwości paznokci.
  • Laserowe leczenie grzybicy paznokci - za pomocą nowoczesnego urządzenia QuadroStarPRO980 dostępnego gabinetach MED-DERM pomagamy w szybkim i bezpiecznym wyleczeniu tej częstej choroby.

Przeczytaj inne wpisy na blogu

Wszystkie wpisy

Kontakt

Adres

ul. Leszczynowa 21
65-383 Zielona Góra

Godziny przyjęć

Poniedziałek - piątek w godz. 11-19

Adres

ul. Chopina 24 A
68-200 Żary

Godziny przyjęć

We wtorki w godz. 14-19

Adres

ul. Łokietka 26
66-400 Gorzów Wielkopolski

Godziny przyjęć