O nas

Gabinety Dermatologiczne i Medycyny Estetycznej Med-Derm

O nas

Gabinety Dermatologiczne i Medycyny Estetycznej Med-Derm to miejsca, które powstały z myślą o pacjentach, chcących skorzystać z szerokiej oferty zabiegów medycznych i procedur leczniczych z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej. Pacjentów, dla których priorytetem jest profesjonalizm, dyskrecja oraz bezpieczeństwo.

Med-Derm świadczy swoje usługi od 1999 roku. Naszymi pacjentami są głównie mieszkańcy województwa lubuskiego oraz województw ościennych. Z radością obserwujemy nieustannie powiększające się grono naszych pacjentów.

Gabinety Dermatologiczne i Medycyny Estetycznej prowadzone są przez dr. n. med. Tomasza Janika. Wieloletnia i nieprzerwana działalność Med-Derm gwarantuje naszym pacjentom stały i pewny kontakt, wzmacnia zaufanie do marki i przyczynia się do budowania trwałych znajomości. Jednakowo cieszy nas nawiązywanie nowych relacji jak i spotkania ze stałymi klientami. Dla Państwa wygody nasze gabinety zlokalizowane są w Zielonej Górze i Żarach choć nie poprzestajemy na dalszym rozwoju. Naszą dewizą są: Doświadczenie, technologia, piękno.

Szeroka oferta Med-Derm obejmuje działania lecznicze, diagnostyczne, profilaktyczne, pielęgnacyjne, kosmetyczne oraz poradnictwo w zakresie medycyny estetycznej. Nasze doświadczenie w pracy z laserami, nieustanne wdrażanie nowych technik, oraz ciągły rozwój pozwalają nam rozwiązywać liczne problemy dermatologiczne w postaci niechcianych zmarszczek, rozszerzonych naczynek, plam barwnikowych, niepożądanego owłosienia, tatuaży, cellulitu, blizn, nadmiernej potliwości.

Atutem gabinetów Med-Derm jest nie tylko bogata oferta zabiegów, ale przede wszystkim wiedza, doświadczenie i wysoko wykwalifikowany personel. Staramy się sprostać wymaganiom, jakie stawia współczesna dermatologia i  medycyna estetyczna, dlatego dbamy o dynamiczne wdrażanie najnowszych technologii w tej prężnie rozwijającej się dziedzinie medycyny. Aby utrzymać najwyższy poziom podnosimy nasze kwalifikacje poprzez aktywne uczestnictwo w szkoleniach i kursach w kraju jak i za granicą. Współpracujemy z Centrum Szkoleniowym Dermatologii Estetycznej w Łodzi.

W Med-Derm dysponujemy najnowszej generacji sprzęt firm Lumenis, ITP, Arthrex, Asclepion.

Naszą pracę wykonujemy wedle najwyższych i najbardziej restrykcyjnych standardów bezpieczeństwa i higieny. Szczególną uwagę przywiązujemy do przestrzegania norm i wymagań epidemiologicznych

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zapraszamy
Zespół Med-Derm

Med-Derm w liczbach

  • 4100 pacjentów rocznie
  • 59 zabiegów o ofercie
  • 25 lat doświadczenia
  • 7 specjalistów w zespole

Certyfikaty Med-Derm

Zobacz certyfikaty

Umów się na wizytę

  • Krótki czas oczekiwania na termin wizyty
  • Klinicznie przebadane, certyfikowane preparaty
  • Profesjonalna opieka medyczna
  • Najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny i medyczny
Zapraszamy do rejestracji w naszych gabinetach dermatologicznych i medycyny estetycznej.

Dla Państwa wygody rejestracja jest dostępna pod jednym numerem telefonu dla wszystkich gabinetów. Nasz personel pomoże Państwu wybrać dogodny termin i udzieli wszelkich dostępnych informacji.
Zadzwoń 601 380 664

Kontakt

Adres

ul. Leszczynowa 21
65-383 Zielona Góra

Godziny przyjęć

Poniedziałek - piątek w godz. 11-19

Adres

ul. Chopina 24 A
68-200 Żary

Godziny przyjęć

We wtorki w godz. 14-19

Adres

ul. Łokietka 26
66-400 Gorzów Wielkopolski

Godziny przyjęć