Rogowacenie słoneczne

Rogowacenie słoneczne to stan przednowotworowy skóry, bardzo często spotykany w praktyce dermatologicznej. Charakterystyczne dla rogowacenia słonecznego są różowe lub szarobrązowe wykwity o szorstkiej powierzchni, często pokryte zrogowaciałym naskórkiem, występujące w lokalizacjach najczęściej eksponowanych na słońce. Pojawiają się zatem na twarzy, w obrębie małżowin usznych, na grzbietach rąk , na skórze głowy. Pojawiają się u pacjentów w podeszłym wieku, najczęściej z jasna karnacją, którzy przewlekle eksponowali skórę na działanie promieniowania słonecznego. Są to zmiany, które ze względu na duże ryzyko transformacji w raka kolczystokomórkowego nie powinny być ignorowane przez pacjentów.

Poniżej przedstawiamy listę zabiegów i procedur medycznych  dostępnych w Med-Derm, które są pomocne w przypadku tych dolegliwości.

Bardzo chętnie wyjaśnimy Państwu wszelkie szczegóły oraz doradzimy wybór najlepszych i najskuteczniejszych sposobów leczenia.

Prosimy w tym celu o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty – wszystkie dane są dostępne poniżej na tej stronie.

Proponowane zabiegi i procedury

Umów się na wizytę

  • Krótki czas oczekiwania na termin wizyty
  • Klinicznie przebadane, certyfikowane preparaty
  • Profesjonalna opieka medyczna
  • Najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny i medyczny
Zapraszamy do rejestracji w naszych gabinetach dermatologicznych i medycyny estetycznej.

Dla Państwa wygody rejestracja jest dostępna pod jednym numerem telefonu dla wszystkich gabinetów. Nasz personel pomoże Państwu wybrać dogodny termin i udzieli wszelkich dostępnych informacji.
Zadzwoń 601 380 664

Kontakt

Adres

ul. Leszczynowa 21
65-383 Zielona Góra

Godziny przyjęć

Poniedziałek - piątek w godz. 11-19

Adres

ul. Chopina 24 A
68-200 Żary

Godziny przyjęć

We wtorki w godz. 14-19

Adres

ul. Łokietka 26
66-400 Gorzów Wielkopolski

Godziny przyjęć