Blog

Mezoterapia

Nowa odsłona mezoterapii w gabinetach Med-Derm w Zielonej Górze i w Żarach

Obecnie w żadnej dziedzinie życia nie obserwujemy zastoju. Nie inaczej się dzieje w obszarze medycyny estetycznej, a dokładniej w dziedzinie mezoterapii. W ostatnim czasie firma Revitacare wprowadziła na rynek nowy preparat. Ze względu na swój bogaty skład preparat Cytocare C715 jest przedstawiany jako produkt będący pomostem pomiędzy klasyczną mezoterapią a wypełniaczami. Na czym polegają różnice? Jaki ma skład? Skąd uzyskiwane rezultaty?

Po pierwsze preparat zawiera wysokie stężenie kwasu hialuronowego, który w krótkim czasie daje efekt wypełnienia i znakomicie podnosi stan nawilżenia skóry.

Po drugie, preparat zawiera karnozynę, która jest określana jako antyoksydant XXI wieku. Jako potężny antyoksydant blokuje mechanizmy wpływające na procesy starzeniowe komórek skóry.

I po trzecie, kompleks aminokwasów, które odpowiedzialne są za przebudowę uszkodzonych komórek, co prowadzi do ich regeneracji. Kompleks ten, sprzyja także wzmocnieniu bariery hydrolipidowej skóry, redukuje zaczerwienienia i poprawia jej koloryt.

A wszystko razem wpływa na efekt wypełnienia, ochronę i odmłodzenie komórek skóry, ich odbudowę i rewitalizację. Tyle działań w jednym preparacie.

Cytocare 715

Przeczytaj inne wpisy na blogu

Wszystkie wpisy

Kontakt

Adres

ul. Leszczynowa 21
65-383 Zielona Góra

Godziny przyjęć

Poniedziałek - piątek w godz. 11-19

Adres

ul. Chopina 24 A
68-200 Żary

Godziny przyjęć

We wtorki w godz. 14-19

Adres

ul. Łokietka 26
66-400 Gorzów Wielkopolski

Godziny przyjęć